Urodzinki

 

 

Jeżeli polubiliście naszych Animatorów i chcielibyście u nas świętować ważne dla Was i Waszych dzieci wydarzenia, bardzo chętnie podejmiemy się przygotowania naprawdę wyjątkowego przyjęcia urodzinowego lub okolicznościowego.

Przyjęcia organizujemy głównie w  weekendy, w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych, zarówno w naszej siedzibie, jak również w Waszym domu lub ogrodzie.

Animacja jest naszą pasją, dlatego staramy się, aby każde organizowane przez nas urodziny cieszyły zarówno dzieci, jak dorosłych. Indywidualnie dobieramy temat przewodni przyjęcia, angażujemy animatorów inspirujących dzieci do twórczej zabawy, zapewniamy różnorodne przekąski. Czuwamy nad każdym szczegółem: estetyką dekoracji urodzinowej i doborem muzyki.

PROPOZYCJE ANIMACJI TEMATYCZNYCH:

- urodziny małego naukowca - eksperymenty fizyczne i chemiczne oraz zabawy animacyjne i ruchowe;

- urodziny z cyrkiem - mnóstwo kolorowych atrakcji: tunele, chusta animacyjna, piłeczki do żonglowania, talerze do nauki kręcenia, malowanie buzi, wielkie bańki mydlane, tworzenie zwierzątek, postaci i przedmiotów z balonów;

- urodziny z fotografem – świetna zabawa w ubieranie, przebieranie i pozowanie do zdjęć – profesjonalna sesja zdjęciowa;

- urodziny tematyczne, związane z zainteresowaniami dzieci, np. z ulubionym bohaterem bajki lub filmu, klaunem, a także taneczne, plastyczne, malarskie.

- urodziny, podczas których odbędą się warsztaty mydlarsko-kosmetyczne – poznawanie i komponowanie zapachów, produkcja mydła i kul do kąpieli, malowanie twarzy, malowanie włosów i mnóstwo ciekawych atrakcji.

OFERUJEMY:


  • zaproszenia dla gości;
  • szampan dla solenizanta gratis;
  • kolorową zastawę stołu, malowanie twarzy,
  • opiekę i zabawy z animatorem;
  • scenariusze zabaw dostosowane do wieku dzieci;
  • materiały plastyczne wykorzystywane podczas animacji;
  • dodatkową możliwość zamówienia fotografa lub kamerzysty na urodziny (za dodatkową opłatą 50zł);
  • dzieci do lat 3 nie są wliczone w cenę.

WARIANT  A   – w siedzibie Świetlicy

Oferujemy: Poczęstunek - ciastka, paluszki, cukierki, chipsy, soki.

WARIANT  B  – w domu u klienta lub lokalu

Oferujemy: Dojazd animatorów na terenie Kraśnika gratis, poza 1zł za 1km.

Szczegóły w siedzibie Centrum Wolontariatu w Kraśniku, ul. Klasztorna 3 od 10:00 do 18:00

 telefonicznie pod nr tel. 513-606-783 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


FORMULARZ REZERWACJI

REGULAMIN URODZINEK