Kampania 1% procent 2016 r.

Szanowni Państwo!

 

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1 % podatku na Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Kraśniku. Jest to bardzo proste, w zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać  nr KRS 0000 182 998.

 

Od 2008 roku swoje popołudnia spędzamy w Świetlicy Środowiskowej „Słońce
na dłoni” z dziećmi i młodzieżą z Kraśnika i okolic. Szukamy pomysłów na ciekawe zajęcia, które później dla nich prowadzimy. Tak, jak w każdym domu przygotowujemy posiłki, rozmawiamy, sprzątamy, chodzimy na spacery, do kina i na basen. Martwimy się o wychowanków i staramy się pomagać w rozwiązywaniu ich problemów. Bo to właśnie Świetlica jest dla wielu z nich drugim domem. Jako wychowawcy i wolontariusze jesteśmy zaangażowani i dokładamy wszelkich starań by prowadzone przez nas działania sprawiały innym radość.

Środki, które wpłynęły w ubiegłym roku na nasze konto zostały wykorzystane do codziennego funkcjonowania Świetlicy Środowiskowej. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie
1 % na Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Kraśniku również za rok 2015. Dzięki temu będziemy mogli w dalszym ciągu realizować naszą misję: aby dzieci uczęszczające na co dzień do Świetlicy miały swój azyl.

Do końca kwietnia w każdy wtorek od godz. 16:30 mogą Państwo rozliczyć
w naszej siedzibie bezpłatnie swój PIT. Zapraszamy!

 

Zamień 1% podatku na 100 uśmiechów!