Kampania 1% 2015 r.

 

 Przekazanie 1% na Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Kraśniku jest bardzo proste: w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce wystarczy wpisać nasz nr KRS 0000182998. Zachęcamy do skorzystania z programu komputerowego do rozliczeń PIT znajdującego się na naszej stronie internetowej: www.wolontariatkrasnik.pl. Ponadto, w ramach naszej kampanii, począwszy od 4 lutego, w każdą środę od godz. 16 w siedzibie Stowarzyszenia będzie można bezpłatnie wypełnić swój PIT.

 Początek roku to czas podsumowań, rozważań i wewnętrznych przemyśleń. Zastanawiamy się, co możemy zrobić w nowym roku.  Analizujemy nasze dokonania i chcemy być jeszcze lepsi, niż w roku poprzednim.
Oddanie 1% na Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Kraśniku jest darem który nic nie kosztuje, a sprawi, że na twarzach dzieci pojawi się uśmiech. To taki mały gest, ale bardzo wartościowy! Pieniądze, które zostały nam przekazane w roku ubiegłym, wykorzystaliśmy na działania związane z pracą z dziećmi, akcje z udziałem wychowanków z najuboższych rodzin, a także zakup potrzebnych mebli i remont pomieszczeń.
W roku bieżącym nasze plany są jeszcze bardziej ambitne. Chcemy pozyskać fundusze na wymianę okien oraz doposażenie Świetlicy Środowiskowej „ Słońce na dłoni”, którą prowadzimy. Nasi podopieczni marzą o nowych grach, materiałach plastycznych, sprzęcie sportowym, a także komputerze do nauki i odrabiania prac domowych. Marzenia te wydają się takie proste do zrealizowania, ale bez Państwa pomocy nie uda nam się ich spełnić.

 Świetlica Środowiskowa „Słońce na dłoni” jest drugim domem dla wielu dzieci z Kraśnika i okolic. Wychowankowie chętnie przychodzą tu odrabiać lekcje, bawić się i spotykać z kolegami i koleżankami. Placówka może  poszczycić się szeroką gamą zajęć edukacyjnych: plastycznych, technicznych, sportowych, kulinarnych, a nawet teatralnych. Zajęcia te rozwijają pasje i zainteresowania podopiecznych. Wychowankowie spożywają również wspólnie ciepły posiłek – niekiedy jest to ich jedyne gorące danie w ciągu dnia. Zajęcia prowadzone w naszej instytucji są bezpłatne,  nadzorowane przez wykwalifikowanych instruktorów, a także wolontariuszy. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby przyjrzeć się naszym działaniom z bliska, włączyć się w nie i wspólnie z nami rozwijać ideę wolontariatu. Świetlica środowiskowa „Słońce na dłoni” mieści się w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Kraśniku przy ul. Klasztornej 3. Jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 18.00.
Chcesz pomóc spełnić marzenia jednym prostym gestem?  Oddaj nam 1% swojego podatku wpisując w zeznaniu podatkowym KRS 0000182998. Pomóż nam budować bezpieczne miejsce dla dzieci z Kraśnika i okolic.


                                 

                                                


 Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku z tegorocznej kampanii 1 % :)

  "Zamień 1 % na 100 uśmiechów" 2015 r.