Aktualności

Bank Żywności - zapisz się, jako wolontariusz do Akcji

 

Zostań wolontariuszem podczas akcji zbiórki żywności.

Rekrutacja trwa.

Już po raz kolejny ruszamy z akcją „Podziel się Posiłkiem”.

W tym roku odbędzie się w dniach 4-5 października 2013 r. czyli w piątek i sobotę.

Tych, którzy chcą wziąć udział w akacji, jako wolontariusze mogą się zapisywać osobiście w Centrum Wolontariatu w Kraśniku codziennie w godz. 10.00-18.00, telefonicznie 513 60 67 83 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie 24 września, drugie zaś 1 października 2013 r. o godz. 16:00 w siedzibie Centrum Wolontariatu w Kraśniku.

PROSIMY O WYDRUKOWANIE I WYPEŁNIENIE OŚWIADCZEŃ:

-  WOLONTARIUSZ NIEPEŁNOLETNI

- WOLONTARIUSZ PEŁNOLETNI.

 

Koordynatorami tegorocznej zbiórki są:

Karina Wenarska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ) oraz Wioleta Ogonowska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


INSTRUKCJA

ZESTAWIENIE PRODUKTÓW

Telefon kontaktowy: 885-358-793 (Karina) oraz do biura 513 606 783

W tamtym roku udało nam się zebrać, przy wsparciu ogromnej liczby wolontariuszy, ponad 1380 kg żywności. Liczymy, że w tym roku pobijemy rekord, dlatego Wasze wsparcie i pomoc w zbiórce jest potrzebna.

Zapraszamy na Facebooka oraz www.wolontariatkrasnik.pl

 

 

Facebook