Aktualności

Wolontariusz Roku 2021 - konkurs

Podziękuj wolontariuszowi!

Konkurs „Wolontariusz Roku 2021”

Jest to kolejna edycja konkursu, który stwarza okazję, aby w sposób szczególny podziękować wolontariuszom, na co dzień współpracującym z organizacjami pozarządowymi, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi. Konkurs promuje wartościowe postawy społeczne, ukazuje różnorodność wolontariatu, podkreśla dokonania wolontariuszy. Jego celem jest zwrócenie uwagi na ważną rolę, jaką pełnią wolontariusze wspierający organizacje pozarządowe i instytucje publiczne. Konkurs ma za zadanie podkreślenie ich dorobku oraz uhonorowanie laureatów.

Zgłoszenia

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.wolontariatkrasnik.pl. Kandydaci mogą zgłaszać się osobiście lub mogą być nominowani przez tych, którym pomagają. Zgłosić można zarówno pojedynczą osobę, jak również grupę Wolontariuszy. Sylwetki laureatów zostaną zaprezentowane w czasie „Dnia Wolontariusza”, który odbędzie się 2 grudnia 2021 r. w Centrum Kultury i Promocji
w Kraśniku.

Konkurs trwa do 26 listopada 2021 r. Zgłoszeń można dokonywać osobiście w siedzibie Centrum Wolontariatu w Kraśniku, ul. Klasztorna 3, 23-200 Kraśnik w godzinach 1000 - 1800, pocztą tradycyjną na ww. adres lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

Konkurs „Wolontariusz Roku 2021” oraz „Dzień Wolontariusza” współfinansowane są przez Burmistrza Miasta Kraśnik, Powiat Kraśnicki, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
i Przeciwdziałania Narkomani Miasta Kraśnik oraz Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków „Korpus Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030”.

 Formularz zgłoszeniowy

 Regulamin


PROGRAM ,,ZŁOTA RĄCZKA DLA SENIORA 70+”

Zachęcamy seniorów 70+ do korzystania z nieodpłatnej pomocy w drobnych naprawach domowych.

Program realizowany jest przez Miasto Kraśnik wspólnie z Centrum Wolontariatu w Kraśniku.

Szczegóły na plakacie

PORADY PRAWNE

Zachęcamy do korzystania z nieodpłatnej pomocy prawne.

Szczegóły na plakacie

Życzenia Wielkanocne

Świetlica Słońce na dłoni

Facebook